Де можна придбати квіти у Львові?

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Де можна придбати квіти у Львові?

Сообщение Kopatuch » 14 ноя 2022, 04:12

Привіт друзі! У моїй мами днями День народження, подарунок я вже купив, і хотілося б доповнення до нього подарувати гарний букет квітів. Порадьте мені добрий інтернет-магазин у Львові, де його можна купити.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1217
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Де можна придбати квіти у Львові?

Сообщение zina900204 » 14 ноя 2022, 04:15

Привіт! Я завжди коли йду до рідних чи знайомих в гості, дарую гарний букет квітів, і підбираю не звичайні букети, які виглядають дуже оригінально, і купую їх завжди в перевіреному магазині, де чудовий вибір квітів.
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1920
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Де можна придбати квіти у Львові?

Сообщение Kopatuch » 14 ноя 2022, 04:17

Привіт! У мене досвід купівлі квітів не великий, якось раніше я не дарував квіти. Підкажи, будь ласка, в якому саме інтернет-магазині у Львові, ти зазвичай купуєш квіти?
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1217
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Де можна придбати квіти у Львові?

Сообщение zina900204 » 14 ноя 2022, 04:22

Звичайно підкажу, ось тримай магазин Kvitna.ua де просто величезний вибір готових букетів квітів, їх близько 1000. Кожен букет квітів це дизайнерська робота, тому подібний ви не знайдете в будь-якому іншому квітковому магазині.

Мені подобається те, що у них є онлайн вітрина з відео до кожного букета, тому можна його добре розглянути з усіх боків ще до покупки. Навігація магазину дозволяє дуже швидко знайти букет саме з тих кольорів, що ти хочеш. Доставка у них працює 24/7 по всьому Львову, і замовлення доставляють протягом години. Букет квітів завжди ідентичний з тим, як він зображений на фото в магазині. Якщо раптом ти сам не зможеш вибрати букет квітів, у самому магазині тобі допоможуть і також є можливість замовити індивідуальний букет квітів, на твій смак. Загалом у них один із найкращих сервісів з виготовлення букетів це ціле мистецтво у своєму роді. Тому звертайся туди, і ти знайдеш для своєї мами найкрасивіші квіти, яким вона буде рада.

Изображение
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1920
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron