Обов"язкове страхування

Если вы новичок на форуме и не знаете, как вставлять картинки, как правильно цитировать и т.д., загляните в эту ветку, прежде чем задавать вопросы. Скорее всего на ваш вопрос уже есть ответ.

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Обов"язкове страхування

Сообщение zina900204 » 07 май 2024, 19:31

Обов"язкове страхування чи діє в Україні? Якими обов"язковими страховками ви користуєтесь? Як гадаєте чи дійсно це потрібно?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1990
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Обов"язкове страхування

Сообщение Kopatuch » 09 май 2024, 19:54

zina900204 писал(а):Обов"язкове страхування чи діє в Україні? Якими обов"язковими страховками ви користуєтесь? Як гадаєте чи дійсно це потрібно?



Так, в Україні діє низка обов'язкових видів страхування, прописаних на законодавчому рівні. І особисто я не уявляю свого життя без належного страхового захисту.

Почнемо з найочевиднішого - автоцивілки чи ОСЦПВ. Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту. Для всіх водіїв її наявність є вимушеною - інакше доведеться сплачувати чималі штрафи та, в разі ДТП, відшкодовувати величезні збитки зі своєї кишені.

Наступний вид обов'язкового страхування - державне страхування життя та здоров'я військовослужбовців, правоохоронців, держслужбовців та деяких інших категорій громадян. Воно покриває різноманітні ризики, пов'язані з виконанням службових обов'язків цими працівниками.

Також в Україні є види страхування, обов'язкові для певних видів діяльності. Наприклад, медичне страхування для працівників підприємств з підвищеним ризиком, авіаційне страхування для авіакомпаній, страхування відповідальності операторів ядерних установок тощо.

Детальніше про перелік усіх обов'язкових страховок можна прочитати в цій статті: buhgalter.com.ua якщо вам цікаво то раджу її прочитати.

Звісно, обов'язкове страхування може здаватися зайвими витратами. Але давайте поміркуємо. Чи багато ми готові були б заплатити за лікування важкої травми чи відновлення майна після стихійного лиха? Набагато більше, ніж десяті відсотки від цих сум, що становлять страхові внески.

Тож на мою думку, усі ці обов'язкові страховки - це свого роду інвестиція у власний спокій та фінансову стабільність на випадок форс-мажорів. Вони допомагають пережити навіть найскладніші життєві ситуації без руйнівних фінансових втрат.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1290
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Обов"язкове страхування

Сообщение Андриана » 10 май 2024, 14:03

zina900204 писал(а):Обов"язкове страхування чи діє в Україні? Якими обов"язковими страховками ви користуєтесь? Як гадаєте чи дійсно це потрібно?


Мені здається, що ні. Медичне страхування точно є добровільним
Аватара пользователя
Андриана
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 13 мар 2019, 01:16
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: Обов"язкове страхування

Сообщение NitaVesna » 11 май 2024, 13:28

Андриана писал(а):
zina900204 писал(а):Обов"язкове страхування чи діє в Україні? Якими обов"язковими страховками ви користуєтесь? Як гадаєте чи дійсно це потрібно?


Мені здається, що ні. Медичне страхування точно є добровільним


Ну так, ви праві. Але я вважаю, що зараз кожен з нас повинен дбати про це питання та в обов'язковому порядку оформлювати медичне страхування, адже в багатьох розвинених країн це правило вже давно працює. Я зараз активно моніторю це питання https://sgtas.ua/health-protection/ і медичну страховку націлена оформити найближчим часом
Аватара пользователя
NitaVesna
Свадебная пчелка
 
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 21 мар 2019, 17:29
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 17.03.2018


Вернуться в Вопросы и ответы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4