Dwyane Wade wciąż nie zdecydował

В данном разделе вы можете найти объявления о конкурсах, промо-акциях, устраиваемых онлайн-журналом "Свадьба своими руками" и его партнерами

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Dwyane Wade wciąż nie zdecydował

Сообщение jwanklin » 19 июл 2018, 13:32

Dwyane Wade wciąż nie zdecydował, czy będzie kontynuował karierę air jordan 1 mid w NBA, ale ciężko pracuje, aby zapewnić sobie karierę po NBA.

36-letni strażnik ogłosił przedłużenie kontraktu z chińską firmą odzieżową Li-Ning, którą reprezentuje od 2012 r., W środę podczas imprezy w Pekinie, aby zaprezentować nowy but Way of Wade 7.

Warunki finansowe nie zostały ogłoszone, ale umowa wzywa go do zwiększenia swojej obecności w obozach rozwojowych i klinikach w Chinach i na całym świecie.

"To było coś, co musiałem zrobić z punktu widzenia budowania czegoś" - powiedział Wade w wywiadzie telefonicznym, za Associated Press. To słowo, o którym wszyscy mówimy, dziedzictwo, starałem się zbudować spuściznę dla siebie i mojej rodziny, a po sześciu latach jest fajnie być tutaj dzisiaj. "

Bez względu na to, czy pasuje on do nowych rzutów dla Heat'a, czy innej drużyny NBA, to nie można tego zobaczyć.

Powiedział, że zwróci jego uwagę na karierę w air jordan 3 NBA, gdy wróci z Chin. Fellow free agent i Heat teammate Udonis Haslem podróżuje z Wade w Chinach.

Wade rozpoczął w zeszłym sezonie z Cleveland Cavaliers, zanim w lutym został rozdany do Heat'a na chroniony 2024 pick-up w drugiej rundzie. Zdobył średnio 11,4 punktu, 3,8 zbiórki i 3,4 asyst w połączonych nike air jordan 4 67 meczach dla Cleveland i Miami w sezonie 2017-18.

W serii rozgrywek przeciwko Philadelfii Wade zdobył średnio 18 punktów, 4,0 zbiórek i 3,3 asyst.

Wade posiada 2 punkty karne, 4,7 zbiórki, 5,5 asyst i 1,6 przechwytów na mecz.
jwanklin
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 июл 2018, 08:34
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 19.02.1980

Вернуться в Конкурсы, промо-акции и объявления

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [bot] и гости: 13

cron