Хто знає де можна притбати пяну вишню?

Какой стиль вы выбрали для своей свадьбы? Какая тема и элементы вас вдохновили? Это классическая свадьба или безбашенная вечеринка?

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me

Хто знає де можна притбати пяну вишню?

Сообщение Kopatuch » 18 янв 2024, 21:41

Привіт! Хочу спробувати алкогольний напій "П'яна Вишня". Чи є якісь рекомендації щодо брендів або способів подачі? Чи варто його міксувати з іншими напоями чи краще пити чистим?
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Хто знає де можна притбати пяну вишню?

Сообщение zina900204 » 18 янв 2024, 21:41

Я великий фанат "П'яної Вишні"! Зазвичай п'ю її чистою, щоб насолодитися повним смаком. Є кілька місцевих брендів, які роблять дуже добре. Рекомендую шукати ті, що використовують справжні вишні для аромату.
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Хто знає де можна притбати пяну вишню?

Сообщение Kopatuch » 18 янв 2024, 21:42

Якщо ви любите експериментувати, "П'яна Вишня" відмінно підходить для коктейлів. Я пробував її з тоніком та льодом, і це було дуже освіжаюче. Але пам'ятайте, що вона досить солодка, тому краще уникати занадто солодких міксерів.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Хто знає де можна притбати пяну вишню?

Сообщение zina900204 » 18 янв 2024, 21:42

Kopatuch писал(а):Якщо ви любите експериментувати, "П'яна Вишня" відмінно підходить для коктейлів. Я пробував її з тоніком та льодом, і це було дуже освіжаюче. Але пам'ятайте, що вона досить солодка, тому краще уникати занадто солодких міксерів.

Привіт, всім любителям нестандартних смаків! Я завжди знаходжу в маркеті Маудау щось нове, і це приємно, і на цей раз виявився приємно здивованою напоєм алкогольним "П'яна Вишня" https://maudau.com.ua/product/napii-alk ... -l-734-573 Це яскравий та освіжаючий напій, який відмінно підходить для вечірнього чиллауту з друзями.
Для мене він став відмінним варіантом для легкого вечора на терасі або пікніка в парку. Хто не пробував – рекомендую, купуйте саме в цьому маркеті, тут дешевші ціни.

Изображение
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011


Вернуться в Выбор свадебной темы и стиля

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7