Як примусово перезавантажити iPhone?

Создавайте свои персональные дневники, пишите о процессе подготовки, делитесь мнением о свадебном сервисе, своими переживаниями и радостями, размещайте фото и просите совета у других невест. Не забывайте о позитиве!

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me, Vitality, Эмми

Як примусово перезавантажити iPhone?

Сообщение zina900204 » 12 май 2024, 13:17

Здрастуйте! Мій iPhone раптом перестав реагувати і тепер показує лише екран відновлення. Я спробував кілька методів, але без успіху. Чи міг би хтось дати пораду, як примусово перезавантажити пристрій і вийти з режиму відновлення? Чи є конкретні комбінації кнопок або процедури, які я міг би використати?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2000
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Як примусово перезавантажити iPhone?

Сообщение Kopatuch » 12 май 2024, 13:17

Я не дуже розбираюся в цьому, але чув, що можна спробувати одночасно натиснути та утримувати кнопку включення та кнопку головного екрану декілька секунд. Мабуть, це має перезавантажити телефон. Спробуй, можливо, це допоможе вирішити проблему з режимом відновлення.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1299
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Як примусово перезавантажити iPhone?

Сообщение zina900204 » 12 май 2024, 13:17

Хоч я і не фахівець, але коли мій телефон зробив щось подібне, я просто тримав кнопку живлення та кнопку зниження гучності разом протягом декількох секунд. Це змусило мій телефон перезапуститись. Може, це і у твоєму випадку спрацює, хоча я не впевнений, чи це правильний спосіб.
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Помощник свадебной феи
 
Сообщения: 2000
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Як примусово перезавантажити iPhone?

Сообщение Kopatuch » 12 май 2024, 13:18

zina900204 писал(а):Хоч я і не фахівець, але коли мій телефон зробив щось подібне, я просто тримав кнопку живлення та кнопку зниження гучності разом протягом декількох секунд. Це змусило мій телефон перезапуститись. Може, це і у твоєму випадку спрацює, хоча я не впевнений, чи це правильний спосіб.

Привіт всім! У мене сталася аналогічна ситуація, буквально вчора мій iPhone не виходив з режиму відновлення, і я знайшов відповідь у блозі Фокстрот. Інформація про те, як примусово перезавантажити iPhone і вивести його з режиму відновлення https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna-ele ... ennya.html була представлена зрозуміло та доступно, що допомогло мені самостійно впоратися з цією неприємністю.
Тепер я завжди буду звертатися до цього ресурсу за допомогою з подібними питаннями. І вам раджу взяти на замітку.


Изображение
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1299
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998


Вернуться в Дневник невесты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16