zina900204 писал(а):Якщо pod видає гарячу пару й присмак гару це майже завжди сигнал, що койл перегрівається. Причин кілька: пересушена вата, надто потужний режим або густий склад рідини (з високим VG). У дешевих подах немає контролю температури, тому навіть коротке паріння «на суху» може зіпсувати койл. Рішення замінити койл, дати новому добре просочитися (5–10 хвилин після заправки) і парити коротшими затяжками.
Коли pod починає «плюватись» гарячою парою або дає гар, це не просто випадковість. У більшості випадків причина в пересушеній ваті або в надто густій рідині, яка не встигає дійти до спіралі. Якщо рідина містить понад 70% VG, то не кожен pod її витягне особливо ті, що без регулювання потужності.
Також не забувай, що навіть найкращий койл має свій ресурс: після 10–15 мл рідини смак може різко зіпсуватись. Тому, коли обираєш новий пристрій, звертай увагу на якість нагрівального елементу, тип койла (сітка чи кераміка) та потужність. Саме под системи
https://smolnet.shop/uk/55-pod-sistemy із можливістю регулювати подачу потужності дають змогу уникнути таких проблем і отримати стабільну, приємну пару. Якщо не хочеш гадати, що саме взяти, можна переглянути асортимент там є моделі, де чітко вказано, під яку рідину вони розраховані. І головне не поспішай після заправки.
Дай рідині 5–10 хвилин просочити койл, роби короткі затяжки, і смак буде чистий, без гару. Так под прослужить довше, а паріння стане комфортним і стабільним.
