Які забудовники в Бучі пропонують дуплекси?

Создавайте свои персональные дневники, пишите о процессе подготовки, делитесь мнением о свадебном сервисе, своими переживаниями и радостями, размещайте фото и просите совета у других невест. Не забывайте о позитиве!

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me, Vitality, Эмми

Які забудовники в Бучі пропонують дуплекси?

Сообщение zina900204 » 28 окт 2023, 02:45

Добрий день! Я шукаю інформацію про дуплекси від забудовників в Бучі. Можливо, ви чимось можете мені допомогти? Я цікавлюся різними варіантами житла, тому буду радий розглянути всі ваші пропозиції.
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Які забудовники в Бучі пропонують дуплекси?

Сообщение Kopatuch » 28 окт 2023, 02:45

Вітаю! Звісно, ви можете до них звернутися. Дуплекси від забудовника – це надійний вибір, і вони завжди стараються дотримуватися високих стандартів якості. Дуплекс в Бучі також має свої переваги, особливо щодо розташування, близькості до природи та інфраструктури.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Які забудовники в Бучі пропонують дуплекси?

Сообщение zina900204 » 28 окт 2023, 02:46

Дякую за відповідь! Мене цікавить якісь конкретні деталі. Наприклад, яку площу дуплекса зазвичай пропонує забудовник? Чи є у них якісь особливі умови для покупців? І що ви можете сказати про зручність розташування Toscana Home в Бучі?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Які забудовники в Бучі пропонують дуплекси?

Сообщение Kopatuch » 28 окт 2023, 02:46

Дуплекси від забудовників мають різні площі, від 100 до 200 квадратних метрів. Зазвичай, їх пропонують з внутрішнім ремонтом і меблями. Також, є можливість вигідної розстрочки оплати на 2 роки. Можу вам як варіант запропонувати дуплекси від Забудовника https://green-life.co.ua/toscana-home-dupleks/
Наприклад Toscana Home в Бучі, цей комплекс розташований в зручному районі з відмінною транспортною розв'язкою та розвинутою інфраструктурою. Дуплекс Toscana Home має велику кухню-вітальню, терасу та 3 спальні, а також сучасний ремонт з використанням екологічних матеріалів. Однією з переваг є басейн та зона відпочинку для мешканців. Цей варіант є ідеальним для комфортного життя в Бучі.
Изображение
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998


Вернуться в Дневник невесты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 55