Ваші діти фантазують разом з фентезі?

Создавайте свои персональные дневники, пишите о процессе подготовки, делитесь мнением о свадебном сервисе, своими переживаниями и радостями, размещайте фото и просите совета у других невест. Не забывайте о позитиве!

Модераторы: Ainura, anikona, L@dy_Fl@me, Vitality, Эмми

Ваші діти фантазують разом з фентезі?

Сообщение Kopatuch » 16 фев 2024, 13:42

Ви знаєте, чи ваші діти полюбляють фентезі фантастику? Я думаю, це так важливо для їхнього розвитку і уяви. Чи вони захоплюються чарами магії та пригодами у вигаданому світі? Моїй дитині це дуже подобається, і я розмірковую, чи є інші, які поділяють це захоплення. Як ви думаєте?
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Ваші діти фантазують разом з фентезі?

Сообщение zina900204 » 16 фев 2024, 13:42

Звучить цікаво! Так, мої діти також люблять фентезі фантастику. Вони в захваті від епічних пригод, магії та фантастичних створінь. Це допомагає їм розвивати уяву та креативне мислення. Які ваші діти читають? Можливо, ми можемо порекомендувати один одному деякі захоплюючі книги?
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011

Re: Ваші діти фантазують разом з фентезі?

Сообщение Kopatuch » 16 фев 2024, 13:42

Дуже цікаво дізнатися! Дякую вам за відповідь. Моїй дитині подобаються серії про магію та пригоди у вигаданому світі, вони захоплюють її на години. Це дійсно зацікавлює, що ваші діти також люблять цей жанр.
Аватара пользователя
Kopatuch
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1219
Зарегистрирован: 14 ноя 2018, 23:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Дата свадьбы: 18.12.1998

Re: Ваші діти фантазують разом з фентезі?

Сообщение zina900204 » 16 фев 2024, 13:43

Запам'ятайте, що читання фентезі та фантастики https://readeat.com/catalog/kids-fentezi-ta-fantastika сприяє розвитку уяви, критичного мислення та творчих здібностей. В магазині-бібліотеці Readeat ви знайдете великий вибір книг для дітей різного віку та інтересів. Від класичних фентезі до сучасних бестселерів, тут є щось для кожного.
Крім того, книги можна не лише придбати, але і взяти в оренду, що дозволить економити кошти та дозволить дітям експериментувати з різними жанрами. Не сумнівайтеся - Readeat - це відмінне місце для збагачення читацького досвіду вашої родини!
Изображение
Жизнь прекрасна, когда рядом любимый человек!
Аватара пользователя
zina900204
Старший свадебный ангел
 
Сообщения: 1922
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 11:58
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 47 раз.
Дата свадьбы: 06.08.2011


Вернуться в Дневник невесты

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [bot] и гости: 30